Ücretsiz:

Dijital'de kalabilmek için "Bibaha" Bilgiler

Mohac Medya

Blog Başlangıç+

Ideal for blogging startups
WordPress

5000₺ / Yıl

Starting prices

 

Ve çok daha fazlası

Business Standart

İşletmeler için ideal
WordPress

9000₺ / Yıl

1 year warranty

 

Ve çok daha fazlası

İşletme Plus

Ideal for blogging startups
WordPress

10000₺ / Yıl

1 year warranty

 

Ve çok daha fazlası

%100 Memnuniyet Garantisi!

Öncelikle, şuana kadar çalıştığımız tüm müşterilerimizin görüşlerini baz alarak %100  memnuniyet garantisi sunuyoruz. Gerçekten tam istediğiniz gibi veya çok daha iyi bir şekilde hizmet alacaksınız.

Önce Planlayalım

Öncelikle öngörüşme yaparak tam olarak nasıl birşey istediğinizi anlıyor ve notlar alıyoruz. Daha sonrasında 1-4 İş günü içinde istediğiniz web site ile ilgili tüm ön hazırlıkları yapıp zoom üzerinden toplantı planlıyoruz. Bu toplantıda a'dan z'ye site bittiğinde hangi özellikler olucak, tahmini olarak son hali nasıl olacak, renkler içerikler düzen vs. bunu sizlere görüntülü bir şekilde anlatıp gösteriyoruz. ve tahmini son halini beğenmezseniz yeni bir çalışma yapıyoruz. siz emin olduktan sonra işe başlıyoruz.

Yapım Aşaması

Sitenizin başlangıç aşamasından son aşamasına kadar sizlere bilgi veriliyor. Ve site oluşturma aşamasında düşüncede güzel fakat sitede kötü gözüken kısımları isteğiniz doğrultusunda değiştiriyoruz.(Başlangıçtan çok farklı birşey istenirse ek ücret istenebilir) "Mohac Medya" tecrübesi ile yeni özellikler ekleyebilir fakat bunları siz isterseniz kalıcı kılar.

paketinizde belirtilen iş gününde sizlere teslim ediyoruz.

Sitem Harika ya Sonrası?

Sitenizi büyük bir mutluluk ile teslim alacaksınız fakat sonrasında istediğiniz değişikler veya site kullanımı hakkında çekinceleriniz olabilir. Hiç endişelenmeyin 12 ay boyunca "Mohac Medya'dan" kaynaklı tüm sorunlarda sizlere anında destek vermektedir. Değişiklik isterseniz bu ücretsiz veya ek ücrete tabidir. Site kullanımı için sizlere bire bir panel eğitim görüşmesi yapılıyor hala aklınıza takılanlar varsa eğitim videolarımızın ve yazılı anlatımlarımızın olduğu Döküman sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Mail-Whatsapp üzerinden de iletişime geçip destek alabilirsiniz. 

İşletmeniz için Sitenizin çok önemli olduğunu biliyoruz. Kusursuz, işletmenizi en iyi yansıtan, sade ve gelişmiş özellikler olmalıdır. Bunun için titizlik ile çalışıyor ve işletmenize uygun en güzeli web sitesini ortaya çıkartıyoruz. Referanslarımıza bakarak bizler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlk Ay'da koşulsuz şartsız ücret iadesi alabilirsiniz.

Mohac Medya Ekibi