Mohac Medya

Hakkımızda

Mohac Medya, dijital çağın taleplerini anlayarak hareket eden, yenilikçi bir medya ajansıdır. Web sitesi tasarımından reklam yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Genç, dinamik ve yenilikçi bir ekip olarak, markaların dijital dünyada parlamalarına yardımcı oluyoruz.

Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz, bizi sektörde öne çıkaran değerlerimizdendir. Farklı sektörlerden gelen geniş referans portföyümüz, sunduğumuz hizmetin kalitesini ve başarımızı kanıtlar niteliktedir. Her bir projede, markanın öz değerlerini ve hedeflerini dikkate alarak özgün ve etkili çözümler üretiyoruz.

Proje
0 +
Milyon Ciro
0 +
Memnuniyet
0 %

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09.00 - 18.00
Salı 09.00 - 18.00
Çarşamba 13.00 - 19.00
Perşembe 09.00 - 18.00
Cuma 09.00 - 18.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
Pazar Kapalı
Haftaiçi 12.00 - 13.00 Öğle Arası

Doğru Adımlarla Büyümek
E-Ticaret

Biz, markanızı rakiplerinizden ayıran ve pazardaki konumunuzu güçlendiren stratejik reklam danışmanlığı ve yönetim hizmetleri sunuyoruz. Reklam bütçenizin doğru kullanımı, markalaşma sürecinizin doğru yönetilmesi ile eşdeğerdir; bu sayede aynı reklam bütçesiyle daha yüksek satış rakamları elde edebilir ve her ay markanızı bir sonraki adıma taşıyabiliriz.. Hizmetlerimizle, yanlış yönlendirmeleri düzeltilir ve markanızın hedeflerine ulaşmasında kararlı bir şekilde ilerleriz. Reklam stratejilerimiz, markanızın pazardaki etkisini maksimize ederken, reklam yatırımlarınızın da optimum dönüşünü hedefler.

Takımımız

Furkan

Furkan

Sosyal Medya Yönetim Uzmanı
Kaya

Kaya

Dijital Pazarlama Uzmanı
Emir

Emir

Müşteri Temsilcisi
Rıfat

Rıfat

Web Designer
Mohac

Mohac

Teknik Destek

Müşterilerimiz Ne Dediler?

+50 Müşteri Memnuniyeti

Mohac Medya

"Geleceğin Öncüsü Ol"