Keşif – Mohac Medya

Keşfe Başlamaya Hazırsan kaydır

Mohac Hızında

Bulut sunucularımız sayesinde siteniz çok daha hızlı. Müşterileriniz zamanını siz müşterinizi kaybetmeyin!

20943819-removebg-preview

Dönüşüm Odaklı

Müşterilerinizin satın alma olasılığı çok daha yüksek! Tecrübemiz ve analizlerimiz sayesinde müşterilerin her adımını çok iyi biliyoruz ve tüm adımları onlar için kusursuz hala getiriyoruz.

Adsız tasarım (20)

Seo Uyumlu

Kullandığımız altyapılarda ve kendi altyapımız tamamen seo uyumludur. Google güncellemelerini takip ediyor ve altyapıları ve altyapımızı güncelliyoruz. Google’da daha hızlı yükselin!

8454-removebg-preview

Detaylı Analizler

Gelişmiş sistemimiz sayesinde günler süren analizlere son! Sepet ortalamasını, en çok satan kategori, en çok satan ürünler, en çok birlikte satın alınanlar, kdv ve kargo haricindeki toplam kazanç, ürün maliyetleri ve çok daha fazla analizler otomatik!

19197589-removebg-preview

Senin Markan

Tüm web sitelerini özel olarak hazırlıyoruz ve rakiplerinizden ayıran özellikler ile müşterileriniz aklında kalıcı bir yer ediniyorsunuz. 

Destek

mohac

Sana Özel bilgi paneli

Markan ile ilgili instagram, facebook, web siten ve reklam istatisklerin 17 günde bir seninle paylaşılır ve uzman ekibimizin analizleri ve yorumlarıları ile bir sonraki 17 gün için 3 alternatif plan sunulur istediğini seç ve ekibimiz istediğin herşeyi ayarlasın.

7/24 BİZE İLETİŞİME GEÇ!

Mohac Medya

Destek

Memnuniyet Oranı
0%

Mohac Medya® | Tüm hakları saklıdır