Ücretsiz:

Dijital'de kalabilmek için "Bibaha" Bilgiler

Mohac Medya

Fiyatlandırma

E-Ticaret Standart

Başlamak İçin Harika!
Custom Veya WordPress

16700₺ / Yıl

 

Ve çok daha fazlası

E-Ticaret Gelişmiş

Aradığın tüm özellikler bu pakkette!
WordPress

24900₺ / Yıl

Rezervasyon Gelişmiş

Otel, rent a car, sağlık kliniği vb.
WordPress

27900₺ / Yıl

 

Ve çok daha fazlası

Nasıl Çalışıyoruz

%100 Memnuniyet Garantisi!

Öncelikle, şuana kadar çalıştığımız tüm müşterilerimizin görüşlerini baz alarak %100  memnuniyet garantisi sunuyoruz. Gerçekten tam istediğiniz gibi veya çok daha iyi bir şekilde hizmet alacaksınız.

Önce Planlayalım

Öncelikle öngörüşme yaparak tam olarak nasıl birşey istediğinizi anlıyor ve notlar alıyoruz. Daha sonrasında 1-4 İş günü içinde istediğiniz web site ile ilgili tüm ön hazırlıkları yapıp zoom üzerinden toplantı planlıyoruz. Bu toplantıda a'dan z'ye site bittiğinde hangi özellikler olucak, tahmini olarak son hali nasıl olacak, renkler içerikler düzen vs. bunu sizlere görüntülü bir şekilde anlatıp gösteriyoruz. ve tahmini son halini beğenmezseniz yeni bir çalışma yapıyoruz. siz emin olduktan sonra işe başlıyoruz.

Yapım Aşaması

Sitenizin başlangıç aşamasından son aşamasına kadar sizlere bilgi veriliyor. Ve site oluşturma aşamasında düşüncede güzel fakat sitede kötü gözüken kısımları isteğiniz doğrultusunda değiştiriyoruz.(Başlangıçtan çok farklı birşey istenirse ek ücret istenebilir) "Mohac Medya" tecrübesi ile yeni özellikler ekleyebilir fakat bunları siz isterseniz kalıcı kılar.

paketinizde belirtilen iş gününde sizlere teslim ediyoruz.

Sitem Harika ya Sonrası?

Sitenizi büyük bir mutluluk ile teslim alacaksınız fakat sonrasında istediğiniz değişikler veya site kullanımı hakkında çekinceleriniz olabilir. Hiç endişelenmeyin 12 ay boyunca "Mohac Medya'dan" kaynaklı tüm sorunlarda sizlere anında destek vermektedir. Değişiklik isterseniz bu ücretsiz veya ek ücrete tabidir. Site kullanımı için sizlere bire bir panel eğitim görüşmesi yapılıyor hala aklınıza takılanlar varsa eğitim videolarımızın ve yazılı anlatımlarımızın olduğu Döküman sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Mail-Whatsapp üzerinden de iletişime geçip destek alabilirsiniz. 

İşletmeniz için E-Ticaret sitesinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Kusursuz, satış odaklı, sade ve gelişmiş özellikler olmalıdır. Bunun için titizlik ile çalışıyor ve işletmenize uygun en güzeli web sitesini ortaya çıkartıyoruz. Referanslarımıza bakarak bizler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlk Ay'da koşulsuz şartsız ücret iadesi alabilirsiniz.

Mohac Medya Ekibi